Scoala Liliesti -

Baicoi, Jud. Prahova. Inscrierea in invatamantul prescolar 2015. Inscrierea in invatamantul primar 2016. Strategia Nationala Anticoruptie in sectorul educational. SIMULARE EXAMENE NATIONALE MARTIE 2017. Calendarul simularii cls. a VIII-a. 13 martie 2017 Limba si literatura romana proba scrisa. 16 martie 2017 Matematica proba scrisa. 31 martie 2017 Afisarea rezultatelor. Ordin modificare ordin simulari 3150 2017 final. Ordin privind organizarea simularii evaluarii nationale pentru elevii clasei a VIII-a.

OVERVIEW

The domain scoalaliliesti.info currently has a traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have observed one contacts and locations for scoalaliliesti.info to help you correspond with them. The domain scoalaliliesti.info has been on the internet for five hundred and forty-one weeks, seventeen days, twenty-three hours, and eight minutes.
Addresses
Online Since
Dec 2013

SCOALALILIESTI.INFO TRAFFIC

The domain scoalaliliesti.info has seen diverging amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for scoalaliliesti.info

Traffic ranking (by month) for scoalaliliesti.info

Traffic ranking by day of the week for scoalaliliesti.info

SCOALALILIESTI.INFO HISTORY

The domain scoalaliliesti.info was began on on December 18, 2013. It is currently five hundred and forty-one weeks, seventeen days, twenty-three hours, and eight minutes old.
REGISTERED
December

WEBSITE PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES SCOALALILIESTI.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoalaliliesti.info Mobile Screenshot of scoalaliliesti.info Tablet Screenshot of scoalaliliesti.info

Remus Lucut

Donath 114/8

Cluj Napoca, Cluj, 300293

RO

SCOALALILIESTI.INFO SERVER

I identified that the main page on scoalaliliesti.info took one thousand six hundred and twenty-five milliseconds to stream. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
188.215.51.242

NAME SERVERS

ns1.europadigitala.eu
ns2.europadigitala.eu

We observed that this domain is implementing the nginx admin operating system.

Scoala Liliesti -

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain scoalaliliesti.info states the following, "Inscrierea in invatamantul prescolar 2015." We analyzed that the webpage said " Inscrierea in invatamantul primar 2016." It also stated " Strategia Nationala Anticoruptie in sectorul educational. SIMULARE EXAMENE NATIONALE MARTIE 2017. 13 martie 2017 Limba si literatura romana proba scrisa. 16 martie 2017 Matematica proba scrisa. 31 martie 2017 Afisarea rezultatelor. Ordin modificare ordin simulari 3150 2017 final. Ordin privind organizarea simularii evaluarii nationale pentru elevii clasei a VIII-a."

SEEK OTHER WEB SITES

Scoala Maghera

Şcoala să fie oglinda satului Şcoala să fie mândria satului. Institutia este angajata in ameliorarea calitativa a proceselor de invatare si predare, in cautarea solutiilor creative pentru a trece la un invatamant centrat pe elev.

Scoala mamelor

Acest website este cofinantat din Fondul Social European. Prin Programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013. Pretuieste viata la Radio Itsy Bitsy! Parinti, bunici, pitici, prieteni mari si mici, dati sfoara in tara! Va astept cu drag de maine dimineata la Radio Itsy Bitsy, dati click aici. Si aflati exact cand si de ce! Itsy Bitsy pictează animale uriaşe de 1 Iunie! Da click si citeste. Sau suna la 116 111. Apel gratuit din retelele TELEKOM ROMANIA.

Şcoala Mărtineşti

E lumea copilăriei de ţară pe care, fără să vrem, o mai fură din când în când şi mirajul virtualului. Luni, 25 martie 2013. Înscrierea în Învățământul Primar 2013. Hunedoara, Martinesti, nr. Oferta educatională a școlii este generoasă și atent concepută în așa fel încât procesul instructiv - educativ să fie centrat pe elev și să respecte particularităţile de vârstă, interesele şi aptitudinile elevilor.

SCOALA MICESTI - GHERGHESTI , VASLUI

SCOALA MICESTI - GHERGHESTI , VASLUI. BINE ATI VENIT PE BLOG! Bine ați venit pe blogul. Comuna Gherghești, județul Vaslui! Școala Micești este structură a Scolii Gimnaziale Nr. Aici avem o grupă de preșcolari - educatoare. Titular-grad definitiv, și clasele CP și I - IV cu trei învățători -. NU VIOLENTA , CI SCOALA MA FACE MARE ,. LIMBA ROMÂNĂ ESTE PATRIA MEA.